ÇEVRE YOLU ŞEREFİYE MAHALLESİ

Anasayfa Projelerimiz   ÇEVRE YOLU ŞEREFİYE MAHALLESİ
ÇEVRE YOLU ŞEREFİYE MAHALLESİ
Adres

DÜZCE/MERKEZ

Durum

Tamamlanan Projeler

ÇEVRE YOLU ŞEREFİYE MAHALLESİ
 • Proje Hakkında

  DAİRELERİMİZ VE DÜKKANLARIMIZ SAHİPLERİNE ANAHTAR TESLİM OLARAK TESLİM EDİLMİŞTİR.

  Teknik Şartname;

  ŞEREFİYE PROJESİNİN TASARIM HESAPLARINDA TSE VE 2007 DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYULMASININ YANISIRA ZEMİN ETÜDÜ VE ARAZİNİN YER ALTI TOMOĞRAFİSİ ÇIKARILIP, TEMELLERE RADYAL OLARAK OTURTTURULACAKTIR. 

  DAİRE İÇLERİNDE TELEFON, UYDU, YEREL YAYIN, DİJİTÜRK HER DAİREMİZDE TSE_İSO MARKA OLARAK SANTRELİMİZLE ÜÇ ODADA KULLANILABİLECEKTİR. DAİRE İÇİNDE KULLANILACAK ELEKTRİK KABLOSU TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. BANYO DOLABI, LAVABO DOLABI VE GÖVDELER KAPAKLARA UYGUN OLARAK DİZAYN EDİLECEKTİR. ARMATÜRLER, DUŞAKABİN, BANYO KÜVETLERİ TSE_İSO BELGELİ BİR MARKA KULLANILACAKTIR. MUTFAK CİHAZLARI, DAVLUNMAZVE SET ÜSTÜ OCAK TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. MUTFAK DOLABI MDF GÖVDELİ ÜST VE ALT DOLAP MODELE UYGUN OLACAKTIR. EVYE VE EVYE BATARYASI YİNE TSE_İSO BELGELİ OLACAKTIR. PİMAPENLER AHŞAP DESENLİ TSE BELGELİ OLACAKTIR. PETEKLER TSE BELGELİ BİR MARKA OLACAKTIR. PARKE RENKLERİ MÜŞTERİ İSTEGİNE GÖRE  KULLANILACAKTIR.. ÇEVRE DÜZENLEMESİ BİNANIN ETRAFINDAKİ YER KONUMUNA GÖRE DİZAYN EDİLECEKTİR.

 • Güvenlik

  GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMİ VE GAZ KAÇAGI ALAR SİSTEMİ.

 • Sosyal Olanaklar

  MERKEZİN TAM ORTA YERİNDESİNİZ.. İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY AYAĞINIZIN ALTINDA..

PROJE KONUMU

Kardeniz İnşaat
Bu Proje İle İlgileniyorum
images
Telefon
Adres
Şerefiye Mah. Rasim Betir Paşa Bul. No:7/1C

Formu doldurup gönderdiğinizde satış ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.