KARDENİZ EVLERİ

Anasayfa Projelerimiz   KARDENİZ EVLERİ
KARDENİZ EVLERİ
Adres

DÜZCE/MERKEZ

Durum

Tamamlanan Projeler

KARDENİZ EVLERİ
 • Proje Hakkında

  İNŞAAT: KARDENİZ EVLERİ projesinin tasarım hesaplarında , ülkemizde yürürlükte olan türk standartları ve 2007 türk deprem yönetmeliğine uyulmasının yanı sıra , zemin etütü ve arazinin yer altı tomoğrafisi çıkartılıp, temeller radyejeneral (radyal) olarak oturulacaktır.


  KARDENİZ EVLERİ blok cephesinde ısı izalasyonu montalama yapılacak, bazı bölümlerde kat silmeleri, söveler kullanılacaktır.

  KARDENİZ EVLERİ Site içersinde sosyal ve mimari değerler kadar daire iç işçiliği kullanımlarının geliştirilmesinde verilen emek, kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi kusursuzluğu tamamlıyor.

  KARDENİZ EVLERİ 4700 m2 arsa üzerine kurulu projede 46 özel aile yer alabilecek ve dairelerden biri sizi mutlaka KARDENİZ EVLERİ ailesine katacak. 

  ELEKTRİK TOPRAKLAMA: Binalarımızın temelinde projelerimize uygun TSE-İSO marka galveniz şerit ile topraklanmaktadır, ve dairelerimizdeki bütün prizlerimizde 5 ohm direnç altında teste tutulmaktadır. 

  ANAPANO: Ana kesici şalteri traid bobinli olup en ufak hassasiyette devreye giren ( aşırı yüklemede, voltaj düşmesinde, yangında) TSE-İSO marka uygunalacaktır. Daire sayaçlarımız makel, köhler, viko marka uygulanacaktır. 

  MERDİVEN BOŞLUĞU: Binamızın girişinde ve katlarda harekete duyarlı TSE-İSO marka sansörlü lamba takılmaktadır. Her katta yangın butonu ve blokta iki adet siren bulunmaktadır. 

  DAİRELER: Sıva altı tesisatımızda kablolarımız HESS-ÖZNUR marka olup, Daire içerisinde mutfakta 6-10 priz takılmakta ve her odada ikişer adet priz kullanılmaktadır, ayrıca ıslak zeminde olan prizlerimiz çocuk korumalı ve kapaklı bulundurulmaktadır. Dairelerde kaçak akım rölesi mevcut olup ektrik priz ve lamba anahtarı viko marka veya makel olacaktır. (birden fazla olanlar tek çerçevede toplanacaktır.) Kullanılan tüm malzemeler TSE-İSO belgeli olmaktadır. Odalarımızda avizelere uygun çift linye uygulanmaktadır. Aynı zamanda da lavabo üstlerine takılan apliklerimizin tesisatı çekilmektedir.

  ZAYIF AKIM: Telefon hattı her daire için dört harici telefonun çekileceği hesabı ile tanzim edilip daire içindeki odalarda birer adet telefon prizi uygunacaktır.

  Bloklarımızda TV tesisatı digitürk - turksat - hotbird ve yerel yayın her dairemizde TSE-İSO marka ortak santrelimizle üç odada izlenebilmektedir.

  GÜVENLİK: Bloklarımızda TSE-İSO marka renkli görüntülü intercom sistemi mevcuttur. Sitemizde sahanın dört bir tarafını kapsayan giriş ve çıkışlar dahil güvenlik kameraları olup 24 saat kapalı devre kayıt altında güvenlik personeli dahilinde takip edilecektir.

  DIŞ MEKANLAR: Konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçede peyzaj tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Çocuk parkı, yürüyüş alanları ve kamelya çerçevesinde tasarlanmıştır. Araç ve yaya yollarının alt yapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri yapılacaktır.

  TAVANLAR: Dairelerimizdeki bütün odalar ve salonlar kartonpiyer, macunlu tavan ve macunlu tavan boyası kullanılacaktır.

  DÖŞEME KAPLAMALARI: Antre ve kalidorlar seramik, salon laminant parke, odalar laminant parke, mutfak, banyo ve tuvaletler seramik olacaktır. Not: koridorlar müşteri isteğine göre parke olabilir ve parke renk seçenekleri yine müşteri isteğine göre değişebilir. 

  BANYOLAR: Banyo dolabı, lavabo dolabı ve gövdeler kapaklara uyumlu olarak dizayn edilecektir. Lavabo üstü aydınlatma ve detaya uygun ayna kullanılacaktır. Vitrifiye TSE belgeli bir marka olacaktır. Armatürler TSE belgeli bir marka olacaktır. Banyo küveti ve duş kabini TSE belgeli bir marka kullanılacaktır.

  MUTFAK: Mutfak cihazları davlunmaz TSE belgeli bir marka olacaktır. Mutfak dolabı mdf gövdeli alt dolap suntalem gövdeli üst dolap kapaklar modele uygun yapılacaktır. Evyeler TSE marka olup evye bataryası yine TSE bir marka olacaktır.

  SU TESİSATI: Pimaşlar TSE belgeli pilsa marka kullanılmaktadır. Temiz su boruları TSE belgeli olarak kullanılmaktadır.

PROJE KONUMU

Kardeniz İnşaat
Bu Proje İle İlgileniyorum
images
Telefon
Adres
Şerefiye Mah. Rasim Betir Paşa Bul. No:7/1C

Formu doldurup gönderdiğinizde satış ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.