ALKENT KONAKLARI

Anasayfa Projelerimiz   ALKENT KONAKLARI
ALKENT KONAKLARI
Adres

DÜZCE/MERKEZ

Durum

Tamamlanan Projeler

ALKENT KONAKLARI
 • Proje Hakkında

  İNŞAAT: ALKENT KONAKLARI projesinin tasarım hesaplarında, ülkemizde yürürlükte olan Türk standartları ve 2007 deprem yönetmeliğine uyulmasının yanı sıra, zemin etütü ve arazinin yer altı tomoğrafisi çıkartılıp, temeller radyejeneral (radyal) olarak oturulacaktır. Blok cephesinde ısı izalasyonu montolama yapılacak, bazı bölümlerde kat silmeleri, söveler kullanılacaktır. Site içerisinde sosyal ve mimari değerler kadar daire iç işçiliği kullanımlarının geliştirilmesinde verilen emek, kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi kusursuzluğu tamamlıyor. 6315 m² arsa üzerine kurulu projede 80 Daire 7 Dükkan 1 Kapıcı Dairesi bulunmaktadır.

   

   

  ELEKTRİK TOPRAKLAMA: Binalarımızın temelinde projelerimize uygun TSE-ISO marka galveniz şerit ile topraklanmaktadır, ve dairelerimizdeki bütün prizlerimizde 5 ohm direnç altında teste tutulmaktadır.

   

  ANA PANO: Ana kesici şalteri traid bobinli olup en ufak hassasiyette devreye giren (aşırı yüklemede, voltaj düşmesinde, yangında) TSE-ISO marka uygulanacaktır.

   

  MERDİVEN BOŞLUĞU: Binamızın girişinde ve katlarda harekete duyarlı TSE-ISO marka sensörlü lamba takılmaktadır.

   

  DAİRELER: Sıva altı tesisatımızda kablolarımız TSE belgeli marka olup, daire içerisinde mutfakta 5-6 priz takılmakta ve her odada ikişer adet priz kullanılmaktadır.

  Ayrıca ıslak zeminde olan prizlerimiz çocuk korumalı ve kapaklı bulundurulmaktadır. Dairelerde kaçak akım rölesi mevcut olup elektrik priz ve lamba anahtarı viko marka veya makel olacaktır.

  (Birden fazla olanlar tek çerçevede toplanacaktır.) Kullanılan tüm malzemeler TSE-ISO belgeli olmaktadır. Odalarımızda avizelere uygun çift linye uygulanmaktadır.

  Aynı zamanda da lavabo üstlerine takılan apliklerimizin tesisatı çekilmektedir.

   

  ZAYIF AKIM: Telefon hattı her daire için dört harici telefonun çekileceği hesabı ile tanzim edilip daire içindeki odalarda birer adet telefon prizi uygulanacaktır.

  Bloklarımızda TV tesisatı digitürk - turksat - hotbird  ve yerel yayın her dairemizde TSE-ISO marka ortak santrelimizle üç odada izlenebilmektedir.

   

  GÜVENLİK: Bloklarımızda TSE-ISO marka renkli görüntülü intercom sistemi mevcuttur. Sitemizde sahanın dört bir tarafını kapsayan giriş ve çıkışlar dahil güvenlik kameraları olup 24 saat kapalı devre kayıt altında güvenlik personeli dahilinde takip edilecektir.

   

  DIŞ MEKANLAR: Konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçede payzaj tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Çocuk parkı, yürüyüş alanları ve kamelya çerçeverinde tasarlanmıştır.

  Araç ve yaya yollarının alt yapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri yapılacaktır.

   

  TAVANLAR: Dairelerimizdeki bütün odalar ve salonlar kartonpiyer, macunlu tavan ve macunlu tavan boyası kullanılacaktır.

   

  DÖŞEME KAPLAMALARI: Antre ve kalidorlar seramik, salon laminant parke, odalar laminant parke, mutfak, banyo ve tuvaletler seramik olacaktır.

  Not: Koridorlar müşteri isteğine göre parke olabilir ve parke renk seçenekleri yine müşteri isteğine göre değişebilir.

   

  BANYOLAR: Banyo dolabı, lavabo dolabı ve gövdeler kapaklara uyumlu olarak dizayn edilecektir. Lavabo üstü aydınlatma ve detaya uygun ayna kullanılacaktır.

  Vitrifiye TSE belgeli bir marka olacaktır. Banyo küveti ve duş kabini TSE belgeli bir marka kullanılacaktır.

   

  MUTFAK: Mutfak cihazları davlunmaz TSE belgeli bir marka olacaktır. Mutfak dolabı mdf gövdeli alt dolap suntalam gövdeli üst dolap kapaklar modele uygun yapılacaktır.

  Evyeler TSE marka olup evye bataryası yine TSE bir marka olacaktır.

   

  SU TESİSATI: Pimaşlar TSE belgeli marka kullanılmaktadır. Temiz su boruları TSE belgeli olarak kullanılmaktadır.

   

   

   

PROJE KONUMU

Kardeniz İnşaat
Bu Proje İle İlgileniyorum
images
Telefon
Adres
Şerefiye Mah. Rasim Betir Paşa Bul. No:7/1C

Formu doldurup gönderdiğinizde satış ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.